Створення сайту https://www.wdesign.net.ua/ua/ будівельної компанії. Розробка на wordpress.
КоллізейБУД - зручно, якісно доступно.
Бажаєте аби Вам зателефонували?

Про нас

         Компанія КолЛізейБуд – це унікальна організація, яка займається ремонтно-будівельними в місті Львів.

Ми працюємо на ринку послуг України вже більше 10 років, і знаємо, як задовольнити вимоги кожного клієнта. Наші професійні майстри знаходять індивідуальний підхід до кожного завдання, і виконують всі побажання замовників.

          Діяльність нашої компанії постійно розвивається, і сьогодні ми пропонуємо свої послуги в таких напрямках:

• ремонт під “ключ”;
• ремонтно-будівельні  роботи;
• електрика;
• сантехніка;
• дизайн інтер’єру;
• меблі на замовлення;
• французькі натяжні стелі (матеріал і робота);
• відеоспостереження та охоронні системи.

           На нашому сайті ви можете знайти повний перелік послуг, що надаються і заздалегідь дізнатися вартість в прайс-листі. Ми пропонуємо нашим клієнтам прийнятні і доступні ціни , які відповідають якості виконаної нами роботи. Умови співпраці з нашою компанією прості і зручні.
           Ми готові надати гарантію на якісно виконану роботу – це стосується всього спектра наших послуг. Наші співробітники виконують роботу за допомогою спеціального обладнання, надійних матеріалів і сучасних пристроїв.
          Наші спеціалісти готові виїхати на замовлення і безкоштовно провести попередню оцінку роботи. Щоб зв’язатися з нами, вам достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на нашому сайті. Співробітники компанії з радістю проконсультують вас з усіх питань.
          Ми з повагою ставимося до кожного замовника – ви можете бути спокійні, що майстри виконають свою роботу якісно і швидко. Зовнішні та внутрішні ремонтно-будівельні роботи, індивідуальний дизайнерський інтер’єр та багато іншого – все це наша компанія здійснить спеціально для вас.

УВАГА! АКЦІЯ! 
ВИГРАЙ ПОЇЗДКУ ДО ЄВРОПИ НА ДВОХ! 
Шановні партнери та замовники, запрошуємо Вас до прийняття участі в новому конкурсі, оголошеному між КолЛізейБуд (http://coliseum-bud.lviv.ua) та нашим партнером RiO travel (www.rio-travel.com.ua). 
Буде проводитись відбір-розіграш призів серед наших клієнтів по ремонтним роботам. 
Найкращий клієнт місяця матиме змогу відправитись безкоштовно на двох до Європи. 
* Акція діє безстроково.