Створення сайту https://www.wdesign.net.ua/ua/ будівельної компанії. Розробка на wordpress.
КоллізейБУД - зручно, якісно доступно.
Бажаєте аби Вам зателефонували?Обслуговування ОСББ

Обслуговування ОСББ

 
Послуга
Одиниця виміру
Ціна

Обслуговування будинків ОСББ: основні принципи

   Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – це юридична особа, яка обирається жителями квартир для гуртового управління. Обслуговування ОСББ не є прибутковою організацією.
   Членом ОСББ може стати будь-яка людина з наявністю житлової площі в багатоквартирному будинку. Головною їх функцією є робота в покращених умовах проживання, з отриманням якісних комунальних послуг і правильним використанням спільної власності громадян.
   Для роботи ОСББ в необхідному порядку потрібно організувати збори, на яких будуть присутніми більше половини жителів будинку. Після чого обирається керуючий комітетом, якого треба зареєструвати. Обслуговування будинків ОСББ дає такі переваги:

   – можливість визначати ціни на розвиток  будинку;

   – власноручне вираховування розміру внесків на його утримання;

   – вибір принципу роботи;

   – визначення дати точного проведення ремонтних робіт;

   – отримання прибудинкової частину в своє розпорядження.

   Такий рівень дає мешканцям додаткові можливості стосовно безпеки прав в питаннях, що напряму стосуються житлової площі. Члени ОСББ можуть обирати керівні органи, скликати збори та ознайомлюватись з документальними даними.

ОСББ: значні переваги над ЖБК

   Обслуговування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків від компанії «КоллізейБУД» піклується про жителів і надає їм такі послуги:

   – ефективний прийом дзвінків в будь-який час;

   – постійний аварійний сервіс;

   – щотижневий обхід помешкання;

   – реалізація найскладніших робіт;

   – праця із будь-якими матеріалами.

   Від того, наскільки правильним буде вибір стосовно керування будинком, залежатиме ефективність роботи на житловій території та забезпечення мешканців всім необхідним. «КоллізейБУД» – це якісні послуги і за доступною ціною.